Drodzy Rodzice i Uczniowie

Podczas pierwszej konferencji ONZ w 1945 roku, Rubinstein zamanifestował swój patriotyzm na koncercie dla delegatów. Wyraził swoje rozczarowanie faktem, że na konferencji nie było delegacji z Polski, po czym rozpoczął koncert od zagrania Mazurka Dąbrowskiego. Publiczność zareagowała na to owacjami na stojąco.

Drodzy Rodzice i Uczniowie Drukuj
piątek, 09 listopada 2018 10:34
Drodzy Rodzice i Uczniowie
29.10.2018r.dzięki środkom finansowym przekazanym przez rodziców udało się zrealizować projekt „Zakup kącika wypoczynkowego dla uczniów w holu na II piętrze”. Serdecznie dziękuję Pani Justynie Musiał – Szumskiej za profesjonalne przygotowanie projektu, Pani Justynie Gorce – Bałut za duże zaangażowanie w realizację projektu oraz tym wszystkim rodzicom, którzy wsparli realizację projektu wpłatami na fundusz Rady Rodziców.

W imieniu Rady Rodziców

Przewodnicząca – Ewa Urbanowicz