Pewien młody pianista dawał próbę swych umiejętności przed Arturem Rubinsteinem. Po kilku niezbyt udanych akordach zwrócił się
do Mistrza: - Czy ma Pan jakieś życzenia? Jak Pan widzi mogę zrobić z fortepianem wszystko, co mi się tylko podoba!
Mistrz odparł: - Wobec tego, niech pan zamknie klawiaturę!

Komunikat Drukuj
poniedziałek, 17 czerwca 2019 09:06

Szanowni Rodzice

W związku z zaplanowanym na czas wakacji remontem szkoły, bardzo prosimy o zabranie przed zakończeniem roku szkolnego, z szatni i świetlicy pozostawionych przez dzieci ubrań oraz strojów gimnastycznych.

Wszystkie pozostawione rzeczy zostaną oddane do Polskiego Czerwonego Krzyża.

Bardzo proszę Rodziców dzieci klas I – III o sprawdzenie garderoby dzieci. Uczniowi zaginęła kurtka koloru czerwonego z kapturem z napisem Mountain w rękawie tej kurtki była czapka z daszkiem i napisem SAN FRAN. Prawdopodobnie któryś z uczniów pomyłkowo zabrał kurtkę do domu.

Agnieszka Bieniek
Kierownik administracyjno - gospodarczy