Warsztaty Muzyki Kameralnej i Koncert, 28-29.2019, Zapraszamy !
Aktualności

Czy wiesz, że...
Artur Rubinstein w swojej ponad 80-letniej karierze pianisty wystąpił ponad 6000 razy !!!. Znany był jako wirtuoz i odtwórca muzyki Chopina, Brahmsa, Schuberta, Schumanna, Dworzaka i Szymanowskiego. Występował z wieloma uznanymi orkiestrami i dyrygentami oraz grał m.in. z Pablem Casalsem, Jacques'em Thibaudem i Romanem Totenbergiem. Był także przyjacielem wielu ówczesnych znakomitości, m.in. Karola Szymanowskiego, Pabla Picasso, Grzegorza Fitelberga.

Licznik odwiedzin:


Odwiedziło nas już: gości
Warsztaty Muzyki Kameralnej i Koncert, 28-29.2019, Zapraszamy ! Drukuj
Aktualności
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 24 listopada 2019 21:44
 
 
MKiDN oraz CEA

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Online: 38 gości 
 

Sztandar szkoły