XXIV Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe im.Zdzisławy Wojciechowskiej
Aktualności Archiwum
XXIV Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe im.Zdzisławy Wojciechowskiej PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Aktualności - Startowa
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 16 maja 2017 17:54

Wyniki XXIV Ogólnopolskich Konfrontacji Wiolonczelowych im.Zdzisławy Wojciechowskiej

IV grupa wiekowa

I miejsce z wyróżnieniem  

Antoni Wrona  Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie

I miejsce

 Aurora Dynowska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka    Chopina w Bytomiu

Zuzanna Konstantynowicz Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Olsztynie

II miejsce

Zofia Sikora   Państwowy Zespół Szkół Muzycznych I i II st. nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie

Antoni Wojciechowski    Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie

III miejsce

Julia Le Hai  Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

Juliusz Sójka  Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

Wyróżnienie I stopnia

Radosław Garbiec  Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Ludomira Różyckiego w Gliwicach

Dominik Gawarkiewicz   Zespół Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu

Helena Iglesias  Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie

Barbara Kaźmierczak  Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu

Filip Mikulski   Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina w Krakowie

Artur Mycroft   Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Płocku

Bartłomiej Pacan    Szkoła Muzyczna II st. w Bystrzycy Kłodzkiej

Wyróżnienie II stopnia

Jan Dutkiewicz   Zespół  Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie

Marta Lelińska     Zespół Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II st. nr 3 im. Grażyny Bacewicz w Warszawie

Maria Prajzner   Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu

V grupa wiekowa

I miejsce z wyróżnieniem

Katarzyna Golla  Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

I miejsce

Jan  Łosoś   Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

Aleksandra Nowak   Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

Wyróżnienie I stopnia

Helena Jańczuk   Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu

Monika Jarosz   Zespół Państwowych  Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II st.      nr 3 im. Grażyny Bacewicz w Warszawie

Mikołaj Piszczorowicz    Zespół Państwowych  Ogólnokształcących Szkół Muzycznych  I i II st. nr 3 im. Grażyny Bacewicz w Warszawie.

Alicja  Szydłowska    Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego  w Płocku

Wyróżnienie II stopnia

Martyna Pasierbek   Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Ludomira Różyckiego w Kielcach

II grupa wiekowa

I miejsce z wyróżnieniem

Weronika Barbachowska  Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie

I miejsce

Marcelina Szeffer   Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Stanisława Moniuszki w Katowicach

II miejsce

Piotr Olesz  Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku

Maja Sucharzewska  Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Olsztynie

Maksymilian Wasilewski       Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Marka Jasińskiego w Szczecinie

Wiktoria Nadia Jastrzębska   Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Olsztynie

III miejsce

Karol Pałka  Szkoła Muzyczna I i II st. im. Oskara Kolberga w Szczecinku

Wyróżnienie I stopnia

Bogna Frej  Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu

Maria Kozioł   Szkoła Muzyczna I i II st. im. Oskara Kolberga w Szczecinku

Fryderyk Midor  Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Stanisława Moniuszki w Katowicach

Adam Pażucha  Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Witolda Lutosławskiego w Nowym Tomyślu

Helena Steinmetz  Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu

Wyróżnienie II stopnia

Katarzyna Cajsel Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 4 im. Karola Kurpińskiego w Warszawie

Antoni Żółtowski    Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Płocku

I grupa wiekowa

I miejsce

Klara Blachura   Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie

Kayla Dobrowolska – Mahusay   Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku

Aleksandra Jagodzińska   Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 4 im. Karola Kurpińskiego w Warszawie

II miejsce

Julia Wroniszewska  Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

Karolina Zdanowicz    Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy

Antonina Ogończyk – Mąkowska   Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Płocku

III miejsce

Mikołaj Gryc  Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Olsztynie

Piotr Guzowski   Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła  Muzyczna I st. nr 2 im. Tadeusza Szeligowskiego w Poznaniu

Stanisław Kotwicki  Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

Bernard Łubowski  Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 1 w Poznaniu

Wojciech Staszczuk  Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 1 im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu

Maria Szałkiewicz – Nowak   Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła  Muzyczna I st. nr 2 im. Tadeusza Szeligowskiego w Poznaniu

Hanna Włoskowicz  Zespół Państwowych  Ogólnokształcących Szkół Muzycznych  I i II st. nr 3 im. Grażyny Bacewicz w Warszawie

Wyróżnienie I stopnia

Witold Gąsiorowski    Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Osieku n/Wisłą

Debora Hałaj    Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu

Maria Stachera  Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Ludomira Rózyckiego w Kielcach

Nadia Warszawska   Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

Wyróżnienie II stopnia

Antonina Obermuller   Zespół Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu

III grupa wiekowa    

I miejsce

Zoja Marianna Giza  Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

Wiktoria Osińska  Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie

III miejsce

Kuba Lisiecki   Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

Angelina Litwinienko    Zespół Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Pile

Wyróżnienie I stopnia

Joanna  Jaworska   Zespół Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu

Maria Maciałowicz   Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 1 im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu

Wyróżnienie II stopnia

Zuzanna Moszumańska    Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy

Helena Szkwerko   Gminna Szkoła Muzyczna I st. im. prof. Edmunda Kajdasza w Trzebnicy

Zuzanna Zdanowicz    Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy

Adrianna Jaskuła   Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy

Aleksander Korczagin  Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu

Poprawiony: wtorek, 16 maja 2017 18:13