Zaproszenie na kiermasz szkolny.
Aktualności Archiwum

Pewien młody pianista dawał próbę swych umiejętności przed Arturem Rubinsteinem. Po kilku niezbyt udanych akordach zwrócił się
do Mistrza: - Czy ma Pan jakieś życzenia? Jak Pan widzi mogę zrobić z fortepianem wszystko, co mi się tylko podoba!
Mistrz odparł: - Wobec tego, niech pan zamknie klawiaturę!

Zaproszenie na kiermasz szkolny. PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
piątek, 01 grudnia 2017 13:39

Zaproszenie

Rada Rodziców serdecznie zaprasza uczniów, nauczycieli, rodziców i wszystkich pracowników szkoły do udziału w tradycyjnym świątecznym kiermaszu szkolnym, który odbędzie się 08.12.2017 w godzinach 1700 - 1900

Przypominam, że ze względów bezpieczeństwa p.poż. zabrania się używania elektrycznych sprzętów, a także otwartego ognia. Nie wolno także podawać gorących napojów i posiłków, ciast z kremem i sałatek z sosami, majonezami, itp.

Liczymy na udział całej społeczności szkolnej. Szczegóły organizacyjne zostały przekazane dwójkom klasowym na zebraniu Rady Rodziców w dniu 23.11.2017.

Do zobaczenia
Przewodnicząca Rady Rodziców