Harmonogram przesłuchania CEA
Aktualności Archiwum
Harmonogram przesłuchania CEA PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Aktualności - Startowa
Wpisany przez Administrator   
piątek, 16 listopada 2018 09:17

­­

CENTRUM EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ W WARSZAWIE

PAŃSTWOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH

 IM. ARTURA RUBINSTEINA W BYDGOSZCZY

 

MAKROREGIONALNE PRZESŁUCHANIA

 CENTRUM EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ

UCZNIÓW KLAS PERKUSJI i ZESPOŁÓW PERKUSYJNYCH

SZKÓŁ MUZYCZNYCH I i II STOPNIA

Bydgoszcz, 20 – 23 listopada 2018

Aula Św. Jana Pawła II,  ul. Gdańska 71 a

 

HARMONOGRAM

 

­

20 listopada, wtorek

 

próby

8.30 – Chełmża                       (zespół)

8.40 – Żagań                           (2 uczniów)

 

wykonania

9.00 – Żagań                           Stanisław Piniuta        

9.20 – Żagań                           Oskar Zembik

9.45 – Chełmża                       (zespół)  Waldemar Franczyk

 

 

próby

10.00 – Poznań                      Łukasz Berlin

10.15 – Poznań                      Beata Polak

10.30 – Poznań                       (zespół) Beata Polak

wykonania

10.45 – Poznań                       (zespół)  Beata Polak

11.00 – Poznań                       Beata Polak

11.15 – Poznań                       Łukasz Berlin

 

 

próby

11.30 – Kalisz                                   

11.45 – Miastko                     

12.00 – Gostyń                                  

12.15 – Gostyń                                   (zespół)

 

wykonania

12.30 – Gostyń                                   (zespół)                                             

12.40 – Gostyń                                  

13.00 – Miastko                     

13.15 – Kalisz                       

 

 

przerwa obiadowa: 13.30 – 14.45

 

 

próby

13.30 – Świnoujście 

13.45 – Gdańsk Wrzeszcz                   Szczepan Polewski

14.00 – Gorzów Wielkopolski                      

14.15 – Szczecin (Szeligowskiego)      Tomasz Andrzejewski

14.30 – Szczecin  (Szeligowskiego)     (zespół)                                                                                

 

wykonania

14.45 – Szczecin (Szeligowskiego)     (zespół)

15.00 – Szczecin (Szeligowskiego)

15.20 – Gorzów Wielkopolski           

15.40 – Gdańsk Wrzeszcz                    Szczepan Polewski

16.00 – Świnoujście

 

próby

16.15 – Gdańsk Orunia                      Lidia Romanowska

16.30 – Gdańsk Orunia                      (zespół)                      

 

wykonania

16.45 – Gdańsk Orunia                      (zespół)

17.00 – Gdańsk Orunia


 

21 listopada, środa

 

 

próby

8.00 – Toruń i Solec Kujawski

 

wykonania

9.00 – Toruń                              Violetta Wroniecka

9.15 – Toruń                              Maciej Marciniak

9.30 – Toruń                              Paweł Dudzik

9.45 – Toruń                              Paweł Witulski

10.00 – Toruń

10.10 – Solec Kujawski

 

 

 

 

próby

10.40 – Koszalin                     Robert Kwiatkowski

10.50 – Koszalin                    (zespół) Robert Kwiatkowski

11.05 – Koszalin                    Łukasz Lewczak

11.15 – Koszalin                    Łukasz Lewczak

11.25 – Koszalin                    (zespół) Łukasz Lewczak

 

wykonania

11.40 – Koszalin                    (zespół) Łukasz Lewczak

12.00 – Koszalin                    Łukasz Lewczak

12.20 – Koszalin                    Łukasz Lewczak

12.45 – Koszalin                    Robert Kwiatkowski

13.00 – Koszalin                    (zespół) Robert Kwiatkowski

 

 

 

przerwa obiadowa: 13.15 – 14.30

próby

Słubice

13.15 – Koło                          (zespół)

13.30 – Śrem

13.45 – Malbork

14.00 – Zbąszyń

14.15 – Odolanów

14.30 – Białogard                   (zespół)

 

wykonania

14.45 – Białogard                   (zespół)

15.00 – Odolanów

15.15 – Zbąszyń

15.30 – Malbork

15.45 – Śrem

16.00 – Koło                          (zespół)

Słubice

 

próby

16.15 – Gdańsk Wrzeszcz      Arkadiusz Skotnicki

16.30 – Gdańsk Wrzeszcz      (zespół) Arkadiusz Skotnicki

16.45 – Wolsztyn

17.00 – Chełmża                     Paweł Dudzik

 

wykonania

17.15 – Chełmża                     Paweł Dudzik

17.30 – Wolsztyn

17.45 – Gdańsk Wrzeszcz      Arkadiusz Skotnicki

18.00 – Gdańsk Wrzeszcz      (zespół) Arkadiusz Skotnicki

 

 

 

 

 

22 listopada, czwartek

 

próby

8.00 – Bydgoszcz                                          

8.15 – Włocławek                                                                            

8.30 – Piła                              Tomasz Piłat

8.45 – Piła                              (zespół) Tomasz Bartecki        

 

wykonania

9.00 – Piła                              (zespół)  Tomasz Bartecki        

9.15 – Piła                              Tomasz Piłat

9.30 – Włocławek                                                                            

10.00 – Bydgoszcz                            

 

 

próby

10.15 – Poznań                                Grzegorz Siek

10.30 – Poznań                                Beata Słomian

10.45 – Kartuzy                               Łukasz Lewczak

10.55 – Poznań                                Jerzy Mackiewicz      

11.05 – Poznań                                  (zespół)   Jerzy Mackiewicz

 

wykonania

11.15 – Poznań                                  (zespół)  Jerzy Mackiewicz

11.30 – Poznań                                  Jerzy Mackiewicz      

11.45 – Kartuzy                                 Łukasz Lewczak

12.00 – Poznań                                  Beata Słomian

12.30 – Poznań                                  Grzegorz Siek

 

 

 

przerwa obiadowa: 13.00 – 14.15

 

 

 

 

próby

13.00 – Stargard                     (zespół)

13.15 – Stargard                                

13.30 – Gdynia                       Szczepan Polewski

13.45 – Gdynia                       (zespół) Szczepan Polewski                            

wykonanie

14.15 – Gdynia                       (zespół) Szczepan Polewski     

14.30 – Gdynia                       Szczepan Polewski

15.00 – Stargard                                

15.20 – Stargard                     (zespół)

 

 

 

 

 

próby

15.40 – Chełmno

15.50 – Ostrów Wielkopolski             (zespół)

16.05 – Poznań                       Marian Rapczewski

16.15 – Poznań                       (zespół) Marian Rapczewski

 

wykonania

16.40 – Poznań                       (zespół) Marian Rapczewski

17.00 – Poznań                                   Marian Rapczewski

17.30 – Ostrów Wielkopolski             (zespół)

17.50 – Chełmno

 

 

 

 

 

 

23 listopada, piątek

 

próby

8.00 – Kwidzyn                     

8.15 – Kwidzyn

8.30 – Golub-Dobrzyń

8.45 – Czernikowo

           

wykonania

9.00 – Czernikowo

9.20 – Golub-Dobrzyń

9.40 – Kwidzyn

10.00 – Kwidzyn                    (zespół)

 

 

 

 

próby

10.15 – Leszno                        (zespół)

10.30 – Szamotuły                  (zespół)

10.45 – Kościerzyna               (zespół)

 

wykonania

11.30 – Kościerzyna               (zespół)

11.45 – Szamotuły                  (zespół)

12.00 – Leszno                       (zespół)

 

 

 

 

przerwa obiadowa: 12.45 – 14.00

 

 

 

próby

12.45 – Szczecin                                (zespół) Maciej Golański

13.00 – Szczecin                                Krzysztof Kołłątaj

13.15 – Szczecin                                Alicja Możejewska

13.30 – Szczecin                                Antonina Kadur

13.45 – Szczecin                                (zespół) Dariusz Jagiełło

 

wykonania

14.00 – Szczecin                                (zespół) Dariusz Jagiełło

14.20 – Szczecin                                Antonina Kadur

14.50 – Szczecin                                Alicja Możejewska

15.10 – Szczecin                                Krzysztof Kołłątaj

15.30 – Szczecin                                (zespół) Maciej Golański

 

 

próby

16.15 – Gniezno                    Łukasz Berlin

16.25 – Gniezno                                                                                                                  

16.35 – Poznań                      Łukasz Berlin

16.45 – Poznań                       (zespół)                                                                                

 

wykonania

17.00 – Poznań                       (zespół) Łukasz Berlin

17.30 – Poznań                                                                                                                             

18.00 – Gniezno                     Łukasz Berlin

18.15 – Gniezno

 

SPOTKANIA Z JURORAMI

PO PRZESŁUCHANIACH PRZEDPOŁUDNIOWYCH i NA ZAKOŃCZENIE DNIA PRZESŁUCHAŃ

 

INFORMACJI W SPRAWIE HARMONOGRAMU PRZESŁUCHAŃ

UDZIELA MACIEJ KORPAL  TEL. 607 080 846

Poprawiony: piątek, 16 listopada 2018 22:07