Aktualności Chór

Nella Rubinstein - żona artysty jest autorką legendarnej książki kucharskiej "Nela's Cookbook", wydanej w Nowym Yorku w 1983 roku. W Polsce wydana pod tytułem "Kuchnia Neli" /pełna wersja z roku 2001 wydawnictwo Muza/. Książka ta jest zapisem upodobań kulinarnych Mistrza i bohemy artystycznej Nowego Jorku, Los Angeles oraz Paryża. "Nela's Cookbook" stanowi zródło inspiracji dla wielbicieli talentu i sztuki życia Artura Rubinsteina.

piątek, 09 listopada 2018 10:34
Drodzy Rodzice i Uczniowie
29.10.2018r.dzięki środkom finansowym przekazanym przez rodziców udało się zrealizować projekt „Zakup kącika wypoczynkowego dla uczniów w holu na II piętrze”. Serdecznie dziękuję Pani Justynie Musiał – Szumskiej za profesjonalne przygotowanie projektu, Pani Justynie Gorce – Bałut za duże zaangażowanie w realizację projektu oraz tym wszystkim rodzicom, którzy wsparli realizację projektu wpłatami na fundusz Rady Rodziców.

W imieniu Rady Rodziców

Przewodnicząca – Ewa Urbanowicz