Harmonogram spotkań z rodzicami 29 listopada
Aktualności Chór

Czy wiesz, że...

Nella Rubinstein - żona artysty jest autorką legendarnej książki kucharskiej "Nela's Cookbook", wydanej w Nowym Yorku w 1983 roku. W Polsce wydana pod tytułem "Kuchnia Neli" /pełna wersja z roku 2001 wydawnictwo Muza/. Książka ta jest zapisem upodobań kulinarnych Mistrza i bohemy artystycznej Nowego Jorku, Los Angeles oraz Paryża. "Nela's Cookbook" stanowi zródło inspiracji dla wielbicieli talentu i sztuki życia Artura Rubinsteina.

Licznik odwiedzin:


Odwiedziło nas już: gości
Harmonogram spotkań z rodzicami 29 listopada
Aktualności - Startowa
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 15 listopada 2018 20:30
 
 

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Online: 147 gości 
 

Sztandar szkoły