Aktualności Chór

Nella Rubinstein - żona artysty jest autorką legendarnej książki kucharskiej "Nela's Cookbook", wydanej w Nowym Yorku w 1983 roku. W Polsce wydana pod tytułem "Kuchnia Neli" /pełna wersja z roku 2001 wydawnictwo Muza/. Książka ta jest zapisem upodobań kulinarnych Mistrza i bohemy artystycznej Nowego Jorku, Los Angeles oraz Paryża. "Nela's Cookbook" stanowi zródło inspiracji dla wielbicieli talentu i sztuki życia Artura Rubinsteina.

poniedziałek, 17 czerwca 2019 09:06

Szanowni Rodzice

W związku z zaplanowanym na czas wakacji remontem szkoły, bardzo prosimy o zabranie przed zakończeniem roku szkolnego, z szatni i świetlicy pozostawionych przez dzieci ubrań oraz strojów gimnastycznych.

Wszystkie pozostawione rzeczy zostaną oddane do Polskiego Czerwonego Krzyża.

Bardzo proszę Rodziców dzieci klas I – III o sprawdzenie garderoby dzieci. Uczniowi zaginęła kurtka koloru czerwonego z kapturem z napisem Mountain w rękawie tej kurtki była czapka z daszkiem i napisem SAN FRAN. Prawdopodobnie któryś z uczniów pomyłkowo zabrał kurtkę do domu.

Agnieszka Bieniek
Kierownik administracyjno - gospodarczy