Aktualności Chór

Podczas pierwszej konferencji ONZ w 1945 roku, Rubinstein zamanifestował swój patriotyzm na koncercie dla delegatów. Wyraził swoje rozczarowanie faktem, że na konferencji nie było delegacji z Polski, po czym rozpoczął koncert od zagrania Mazurka Dąbrowskiego. Publiczność zareagowała na to owacjami na stojąco.

poniedziałek, 17 czerwca 2019 09:06

Szanowni Rodzice

W związku z zaplanowanym na czas wakacji remontem szkoły, bardzo prosimy o zabranie przed zakończeniem roku szkolnego, z szatni i świetlicy pozostawionych przez dzieci ubrań oraz strojów gimnastycznych.

Wszystkie pozostawione rzeczy zostaną oddane do Polskiego Czerwonego Krzyża.

Bardzo proszę Rodziców dzieci klas I – III o sprawdzenie garderoby dzieci. Uczniowi zaginęła kurtka koloru czerwonego z kapturem z napisem Mountain w rękawie tej kurtki była czapka z daszkiem i napisem SAN FRAN. Prawdopodobnie któryś z uczniów pomyłkowo zabrał kurtkę do domu.

Agnieszka Bieniek
Kierownik administracyjno - gospodarczy