XXIV Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe im.Zdzisławy Wojciechowskiej
Aktualności

Czy wiesz, że...
Na pytanie czy pianista powinien ćwiczyć codziennie, Artur Rubinstein odparł: 
- Kiedy nie ćwiczę jeden dzień, od razu to czuję. Kiedy nie ćwiczę dwa dni, czują to moje palce. Kiedy nie ćwiczę trzy dni, czuje to moja publiczność.

XXIV Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe im.Zdzisławy Wojciechowskiej PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Aktualności - Startowa
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 16 maja 2017 17:54

Wyniki XXIV Ogólnopolskich Konfrontacji Wiolonczelowych im.Zdzisławy Wojciechowskiej

IV grupa wiekowa

I miejsce z wyróżnieniem  

Antoni Wrona  Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie

I miejsce

 Aurora Dynowska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka    Chopina w Bytomiu

Zuzanna Konstantynowicz Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Olsztynie

II miejsce

Zofia Sikora   Państwowy Zespół Szkół Muzycznych I i II st. nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie

Antoni Wojciechowski    Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie

III miejsce

Julia Le Hai  Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

Juliusz Sójka  Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

Wyróżnienie I stopnia

Radosław Garbiec  Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Ludomira Różyckiego w Gliwicach

Dominik Gawarkiewicz   Zespół Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu

Helena Iglesias  Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie

Barbara Kaźmierczak  Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu

Filip Mikulski   Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina w Krakowie

Artur Mycroft   Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Płocku

Bartłomiej Pacan    Szkoła Muzyczna II st. w Bystrzycy Kłodzkiej

Wyróżnienie II stopnia

Jan Dutkiewicz   Zespół  Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie

Marta Lelińska     Zespół Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II st. nr 3 im. Grażyny Bacewicz w Warszawie

Maria Prajzner   Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu

V grupa wiekowa

I miejsce z wyróżnieniem

Katarzyna Golla  Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

I miejsce

Jan  Łosoś   Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

Aleksandra Nowak   Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

Wyróżnienie I stopnia

Helena Jańczuk   Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu

Monika Jarosz   Zespół Państwowych  Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II st.      nr 3 im. Grażyny Bacewicz w Warszawie

Mikołaj Piszczorowicz    Zespół Państwowych  Ogólnokształcących Szkół Muzycznych  I i II st. nr 3 im. Grażyny Bacewicz w Warszawie.

Alicja  Szydłowska    Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego  w Płocku

Wyróżnienie II stopnia

Martyna Pasierbek   Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Ludomira Różyckiego w Kielcach

II grupa wiekowa

I miejsce z wyróżnieniem

Weronika Barbachowska  Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie

I miejsce

Marcelina Szeffer   Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Stanisława Moniuszki w Katowicach

II miejsce

Piotr Olesz  Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku

Maja Sucharzewska  Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Olsztynie

Maksymilian Wasilewski       Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Marka Jasińskiego w Szczecinie

Wiktoria Nadia Jastrzębska   Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Olsztynie

III miejsce

Karol Pałka  Szkoła Muzyczna I i II st. im. Oskara Kolberga w Szczecinku

Wyróżnienie I stopnia

Bogna Frej  Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu

Maria Kozioł   Szkoła Muzyczna I i II st. im. Oskara Kolberga w Szczecinku

Fryderyk Midor  Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Stanisława Moniuszki w Katowicach

Adam Pażucha  Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Witolda Lutosławskiego w Nowym Tomyślu

Helena Steinmetz  Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu

Wyróżnienie II stopnia

Katarzyna Cajsel Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 4 im. Karola Kurpińskiego w Warszawie

Antoni Żółtowski    Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Płocku

I grupa wiekowa

I miejsce

Klara Blachura   Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie

Kayla Dobrowolska – Mahusay   Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku

Aleksandra Jagodzińska   Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 4 im. Karola Kurpińskiego w Warszawie

II miejsce

Julia Wroniszewska  Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

Karolina Zdanowicz    Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy

Antonina Ogończyk – Mąkowska   Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Płocku

III miejsce

Mikołaj Gryc  Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Olsztynie

Piotr Guzowski   Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła  Muzyczna I st. nr 2 im. Tadeusza Szeligowskiego w Poznaniu

Stanisław Kotwicki  Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

Bernard Łubowski  Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 1 w Poznaniu

Wojciech Staszczuk  Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 1 im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu

Maria Szałkiewicz – Nowak   Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła  Muzyczna I st. nr 2 im. Tadeusza Szeligowskiego w Poznaniu

Hanna Włoskowicz  Zespół Państwowych  Ogólnokształcących Szkół Muzycznych  I i II st. nr 3 im. Grażyny Bacewicz w Warszawie

Wyróżnienie I stopnia

Witold Gąsiorowski    Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Osieku n/Wisłą

Debora Hałaj    Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu

Maria Stachera  Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Ludomira Rózyckiego w Kielcach

Nadia Warszawska   Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

Wyróżnienie II stopnia

Antonina Obermuller   Zespół Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu

III grupa wiekowa    

I miejsce

Zoja Marianna Giza  Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

Wiktoria Osińska  Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie

III miejsce

Kuba Lisiecki   Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

Angelina Litwinienko    Zespół Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Pile

Wyróżnienie I stopnia

Joanna  Jaworska   Zespół Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu

Maria Maciałowicz   Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 1 im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu

Wyróżnienie II stopnia

Zuzanna Moszumańska    Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy

Helena Szkwerko   Gminna Szkoła Muzyczna I st. im. prof. Edmunda Kajdasza w Trzebnicy

Zuzanna Zdanowicz    Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy

Adrianna Jaskuła   Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy

Aleksander Korczagin  Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu

Poprawiony: wtorek, 16 maja 2017 18:13