Zaproszenie na kiermasz szkolny.

Artur Rubinstein w swojej ponad 80-letniej karierze pianisty wystąpił ponad 6000 razy !!!. Znany był jako wirtuoz i odtwórca muzyki Chopina, Brahmsa, Schuberta, Schumanna, Dworzaka i Szymanowskiego. Występował z wieloma uznanymi orkiestrami i dyrygentami oraz grał m.in. z Pablem Casalsem, Jacques'em Thibaudem i Romanem Totenbergiem. Był także przyjacielem wielu ówczesnych znakomitości, m.in. Karola Szymanowskiego, Pabla Picasso, Grzegorza Fitelberga.

Zaproszenie na kiermasz szkolny. PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
piątek, 01 grudnia 2017 13:39

Zaproszenie

Rada Rodziców serdecznie zaprasza uczniów, nauczycieli, rodziców i wszystkich pracowników szkoły do udziału w tradycyjnym świątecznym kiermaszu szkolnym, który odbędzie się 08.12.2017 w godzinach 1700 - 1900

Przypominam, że ze względów bezpieczeństwa p.poż. zabrania się używania elektrycznych sprzętów, a także otwartego ognia. Nie wolno także podawać gorących napojów i posiłków, ciast z kremem i sałatek z sosami, majonezami, itp.

Liczymy na udział całej społeczności szkolnej. Szczegóły organizacyjne zostały przekazane dwójkom klasowym na zebraniu Rady Rodziców w dniu 23.11.2017.

Do zobaczenia
Przewodnicząca Rady Rodziców