Zaproszenie na kiermasz szkolny.
Aktualności

„Bardzo dobrze dobrany repertuar pod względem artystycznym. Profesjonalna interpretacja płynąca z mistrzowskiej ręki dyrygenta. Stopliwe wspólne brzmienie i świetna interpretacja. Artystyczne wykonanie na najwyższym poziomie.”

O orkiestrze PZSM (I nagroda)

Zaproszenie na kiermasz szkolny. PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
piątek, 01 grudnia 2017 13:39

Zaproszenie

Rada Rodziców serdecznie zaprasza uczniów, nauczycieli, rodziców i wszystkich pracowników szkoły do udziału w tradycyjnym świątecznym kiermaszu szkolnym, który odbędzie się 08.12.2017 w godzinach 1700 - 1900

Przypominam, że ze względów bezpieczeństwa p.poż. zabrania się używania elektrycznych sprzętów, a także otwartego ognia. Nie wolno także podawać gorących napojów i posiłków, ciast z kremem i sałatek z sosami, majonezami, itp.

Liczymy na udział całej społeczności szkolnej. Szczegóły organizacyjne zostały przekazane dwójkom klasowym na zebraniu Rady Rodziców w dniu 23.11.2017.

Do zobaczenia
Przewodnicząca Rady Rodziców