Zaproszenie na kiermasz szkolny.

Na pytanie czy pianista powinien ćwiczyć codziennie, Artur Rubinstein odparł:
- Kiedy nie ćwiczę jeden dzień, od razu to czuję. Kiedy nie ćwiczę dwa dni, czują to moje palce. Kiedy nie ćwiczę trzy dni, czuje to moja publiczność.

Zaproszenie na kiermasz szkolny. PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
piątek, 01 grudnia 2017 13:39

Zaproszenie

Rada Rodziców serdecznie zaprasza uczniów, nauczycieli, rodziców i wszystkich pracowników szkoły do udziału w tradycyjnym świątecznym kiermaszu szkolnym, który odbędzie się 08.12.2017 w godzinach 1700 - 1900

Przypominam, że ze względów bezpieczeństwa p.poż. zabrania się używania elektrycznych sprzętów, a także otwartego ognia. Nie wolno także podawać gorących napojów i posiłków, ciast z kremem i sałatek z sosami, majonezami, itp.

Liczymy na udział całej społeczności szkolnej. Szczegóły organizacyjne zostały przekazane dwójkom klasowym na zebraniu Rady Rodziców w dniu 23.11.2017.

Do zobaczenia
Przewodnicząca Rady Rodziców