Drodzy Rodzice i Uczniowie

Artur Rubinstein w swojej ponad 80-letniej karierze pianisty wystąpił ponad 6000 razy !!!. Znany był jako wirtuoz i odtwórca muzyki Chopina, Brahmsa, Schuberta, Schumanna, Dworzaka i Szymanowskiego. Występował z wieloma uznanymi orkiestrami i dyrygentami oraz grał m.in. z Pablem Casalsem, Jacques'em Thibaudem i Romanem Totenbergiem. Był także przyjacielem wielu ówczesnych znakomitości, m.in. Karola Szymanowskiego, Pabla Picasso, Grzegorza Fitelberga.

Drodzy Rodzice i Uczniowie PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
piątek, 09 listopada 2018 10:34
Drodzy Rodzice i Uczniowie
29.10.2018r.dzięki środkom finansowym przekazanym przez rodziców udało się zrealizować projekt „Zakup kącika wypoczynkowego dla uczniów w holu na II piętrze”. Serdecznie dziękuję Pani Justynie Musiał – Szumskiej za profesjonalne przygotowanie projektu, Pani Justynie Gorce – Bałut za duże zaangażowanie w realizację projektu oraz tym wszystkim rodzicom, którzy wsparli realizację projektu wpłatami na fundusz Rady Rodziców.

W imieniu Rady Rodziców

Przewodnicząca – Ewa Urbanowicz