Kiermasz szkolny 2018

Podczas pierwszej konferencji ONZ w 1945 roku, Rubinstein zamanifestował swój patriotyzm na koncercie dla delegatów. Wyraził swoje rozczarowanie faktem, że na konferencji nie było delegacji z Polski, po czym rozpoczął koncert od zagrania Mazurka Dąbrowskiego. Publiczność zareagowała na to owacjami na stojąco.

Kiermasz szkolny 2018 PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
środa, 21 listopada 2018 20:06
Zaproszenie
Rada Rodziców serdecznie zaprasza uczniów, nauczycieli, rodziców i wszystkich pracowników szkoły do udziału w tradycyjnym świątecznym kiermaszu szkolnym, który odbędzie się 07.12.2018 w godzinach 1700 - 1900
Przypominam, że ze względów bezpieczeństwa p.poż. zabrania się używania elektrycznych sprzętów, a także otwartego ognia. Nie wolno także podawać gorących napojów i posiłków, ciast z kremem i sałatek z sosami, majonezami, itp.
Liczymy na udział całej społeczności szkolnej. Szczegóły organizacyjne zostaną przekazane dwójkom klasowym na zebraniu Rady Rodziców w dniu 29.11.2018.
Do zobaczenia
Przewodnicząca Rady Rodziców