LAUREACI KONKURSU NA INSTRUMENTY DĘTE MINIATURA 2015
Aktualności Konkursy LAUREACI KONKURSU NA INSTRUMENTY DĘTE MINIATURA 2015

Po dokonaniu przeglądu posiadanych urządzeń AUDIO stwierdza się, że kilkanaście sztuk nie nadaje się do wykorzystania w procesie kształcenia w szkole muzycznej, gdyż nie spełniają wymogów określonych w dydaktyce    i są technologicznie przestarzałe.

1.     Rzutnik pisma Nobo Quantum portabile2523T                                            605/PZSM                            150,-zł

2.     Rzutnik automatyczny do przeźroczy Diapol 9839                                      591/PZSM                            100,-zł

3.     System bezprzewodowy VX SAMSON -/ mikrofon z nadajnikiem/           623/PZSM                               50,-zł

4.     Słuchawki ATA 1080                                                                                        9/PZSM                               25,-zł

5.     Słuchawki SENHEISER HD 265 Linear                                                      614/PZSM                               50,-zł

6.    Słuchawki  SD 409                                                                                        607/PZSM                               25,-zł

7.    Słuchawki SYNQ HPS 2                                                                               622/PZSM                             150,-zł

8.    Wieża HCM                                                                                                   484/PZSM                             100,-zł

9.    Gramofon GS 434 BERNARD                                                                      474/PZSM                             150,-zł

10. Magnetofon DENON DRM 550                                                                   476/PZSM

11.  Odtwarzacz CD DENON DCD 325                                                             719/PZSM

12  Amplituner DENON DRA 285 DR                                                              739/PZSM    /komplet 3 szt./275,-zł

13.Kolumny POLARIS 120  /2 sztuki/                                                              520/PZSM                               90,-zł

14.Telewizor SAMSUNG 32  LE32A330J1N – 4 sztuki                                                                               150,-zł/szt

W/w urządzenia są do obejrzenia w dniach 18÷21.12.2017r. w budynku szkoły w pomieszczeniu nr 18 lub po telefonicznym kontakcie pod numer telefonu 52 322 97 18 w.29 w godzinach 10.00÷12.00. Termin składania ofert upływa z dniem 21 grudnia 2017r.
 

 

 

Oferty prosimy przesyłać na adres socjal@szkolamuzyczna.bydgoszcz.pl przedmioty otrzyma osoba, która jako pierwsza zdecyduje się na zakup po uprzedniej rezerwacji i wpłacie na wskazane konto. W/w sprzęty można oglądać po uprzednim umówieniu się.

Administarcja

 

 

 

LAUREACI KONKURSU NA INSTRUMENTY DĘTE MINIATURA 2015 Drukuj

W Państwowym Zespole Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy 
w dniach 19 – 20 lutego 2015 roku odbył się Ogólnopolski Konkurs na instrumenty 
dęte „MINIATURA 2015 im. Franciszka Kmiecika” pod patronatem Centrum Edukacji
Artystycznej w Warszawie.

Konkurs na wykonanie dowolnego utworu w formie miniatury przeznaczony jest dla
dzieci i młodzieży sekcji instrumentów dętych i odbywa się w II grupach wiekowych.
W Konkursie wzięło udział 58 uczestników z 27 szkół z całej Polski .
Młodych instrumentalistów oceniało Jury składające się ze znakomitych profesorów 
z Akademii Muzycznych w Polsce pod przewodnictwem prof. Jerzego Mrozika 
z Akademii Muzycznej we Wrocławiu.
Przesłuchania odbyły się w Auli im. Jana Pawła II przy ul. Gdańskiej 71.
 
W I grupie wiekowej Jury przyznało następujące nagrody:
 
I MIEJSCE   MARIANNA ŻOŁNACZ  z klasy fletu Pani Marii Peradzyńskiej-Filip
z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego 
w Warszawie

 
II MIEJSCE  SZYMON PARULSKI  z klasy klarnetu Pana Jacka Grochockiego 
z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Płocku

 
III MIEJSCE  PAWEŁ HANDASCHIK  z klasy trąbki Pana Klaudiusza Lisonia 
 z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu
 

 
WYRÓŻNIENIA:

 
JULITA BURZYŃSKA  z klasy fletu Pani Simony Kassak-Hajny
z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Olsztynie
 
KACPER ŚWIĄTEK z klasy puzonu Pana Tomasza Gajewskiego 
z  Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Wadowicach
 
WIKTORIA GRAJEWSKA z klasy klarnetu Pani Doroty Żołnacz 
z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego                        
w Warszawie
 
   

 W II grupie wiekowej Jury przyznało następujące nagrody:
 
I MIEJSCE   JAROSŁAW SROKA  z klasy klarnetu Pana Bogdana Jaskółki z Prywatnej
Szkoły Muzycznej II stopnia w Jaśle,
 
II MIEJSCE  ex aequo   

 
DOMINIKA PILIS z klasy fletu Pani Aldony Ślusarz z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II
stopnia w Jastrzębiu –Zdroju
 
KAMILA PŁOWENS  z klasy fletu Pani Marii Peradzyńskiej-Filip z Zespołu Państwowych
Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie,
 
III MIEJSCE  STANISŁAW KARCZEWSKI
z klasy trąbki Pana Tomasza Gluski                   
z Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy,

 
 
WYRÓŻNIENIA:

 
LENNARD CZEKAJ  z klasy trąbki Pana Klaudiusza Lisonia z Państwowej Szkoły
Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu,
 
ROBERT KAŹMIERCZAK
  z klasy fletu Pana Tomasza Walczaka z Zespołu Szkół
Muzycznych im. Jadwigi Kaliszewskiej w Poznaniu,
 
MONIKA KOLSKA
  z klasy fletu Pana Tomasza Walczaka z Zespołu Szkół Muzycznych
im. Jadwigi Kaliszewskiej w Poznaniu,
 
ALEKSANDER WIŚNIEWSKI  z klasy saksofonu Pana Leszka Orłowskiego                           
z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Stanisława Moniuszki w Grudziądzu.

 
 
WYRÓŻNIENIA DLA PIANISTÓW ZA WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ AKOMPANIAMENT:

 
PANI SANDRA DELĄG z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Wadowicach,
PANI MARIANNA WASZKIEWICZ z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 
im. Karola Szymanowskiego w Warszawie,
PAN MATEUSZ ROŻEK z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka
Chopina w Opolu,
PANI AGNIESZKA SEGUCHI z Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych im. Artura
Rubinsteina w Bydgoszczy,
PANI MONIKA MADEJ-STRUKIEL ze Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Zygmunta
Noskowskiego w Gdyni

 
prof. Jerzy Mrozik
Przewodniczący Jury
Bydgoszcz, 20 lutego 2015r.