Kiermasz szkolny 2018
Aktualności Radosna Szkoła

„Bardzo dobrze dobrany repertuar pod względem artystycznym. Profesjonalna interpretacja płynąca z mistrzowskiej ręki dyrygenta. Stopliwe wspólne brzmienie i świetna interpretacja. Artystyczne wykonanie na najwyższym poziomie.”

O orkiestrze PZSM (I nagroda)

Kiermasz szkolny 2018 Drukuj
środa, 21 listopada 2018 20:06
Zaproszenie
Rada Rodziców serdecznie zaprasza uczniów, nauczycieli, rodziców i wszystkich pracowników szkoły do udziału w tradycyjnym świątecznym kiermaszu szkolnym, który odbędzie się 07.12.2018 w godzinach 1700 - 1900
Przypominam, że ze względów bezpieczeństwa p.poż. zabrania się używania elektrycznych sprzętów, a także otwartego ognia. Nie wolno także podawać gorących napojów i posiłków, ciast z kremem i sałatek z sosami, majonezami, itp.
Liczymy na udział całej społeczności szkolnej. Szczegóły organizacyjne zostaną przekazane dwójkom klasowym na zebraniu Rady Rodziców w dniu 29.11.2018.
Do zobaczenia
Przewodnicząca Rady Rodziców