MAKROREGIONALNE PRZESŁUCHANIA CENTRUM EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ
Aktualności Radosna Szkoła

Czy wiesz, że...

Nella Rubinstein - żona artysty jest autorką legendarnej książki kucharskiej "Nela's Cookbook", wydanej w Nowym Yorku w 1983 roku. W Polsce wydana pod tytułem "Kuchnia Neli" /pełna wersja z roku 2001 wydawnictwo Muza/. Książka ta jest zapisem upodobań kulinarnych Mistrza i bohemy artystycznej Nowego Jorku, Los Angeles oraz Paryża. "Nela's Cookbook" stanowi zródło inspiracji dla wielbicieli talentu i sztuki życia Artura Rubinsteina.

Licznik odwiedzin:


Odwiedziło nas już: gości
MAKROREGIONALNE PRZESŁUCHANIA CENTRUM EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ Drukuj
Aktualności - Startowa
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 04 grudnia 2018 20:53
MAKROREGIONALNE PRZESŁUCHANIA CENTRUM EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ UCZNIÓW KLAS WIOLONCZELI I KONTRABASU SZKÓŁ MUZYCZNYCH II STOPNIA
                                 HARMONOGRAM
13.12.2018 r., Aula im. Św. Jana Pawła II,
PZSM im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

godz. 9:30                            próba akustyczna
Nogaj Zuzanna – PZSM Bydgoszcz             8:00-8:15
Sobczak Lukrecja – PSM I i II st. Inowrocław    8:15-8:30
Gałkin Zuzanna – ZSM Włocławek             8:30-8:45

godz. 10:30
Sobczak Cecylia – POSM II st. Poznań             8:45-9:00
Mikosz Zofia – OSM II st. Poznań             9:00-9:15
Matyja Marianna – POSM II st. Poznań         9:15-9:30

11:30-12:15
Spotkanie pedagogów z Komisją

godz. 12:15
Adamski Błażej – ZPSM SM II st. Gniezno          11:30-11:45
Kaczmarek Jeremi – PSM I i II st. Leszno       11:45-12:00
Musiał Maria – PSM I i II st. Kalisz           12:00-12:15

13:15-13:45
Spotkanie pedagogów z Komisją

13:45-15:00
Przerwa

godz. 15:00
Cynk-Mikołajewska Marta – ZSM Toruń       13:15-13:30
Nader Marcin – ZSM Toruń               13:30-13:45
Bączkowska Katarzyna – SM I i II st. Gdynia   13:45-14:00

godz. 16:00
Jocz Mateusz – ZSM SM Gdańsk- Wrzeszcz     14:00-14:15
Gatza Dariusz – OSM I i II st. Gdańsk            14:15-14:30
Pogorzelski Michał – OSM I i II st. Gdańsk        14:30-14:45

17:00-17:30
Spotkanie pedagogów z Komisją
godz. 17:30
Huk Gracjana – PSM II st. Piła             14:45-15:00
Łuczka Kamila – PSM I i II st. Zielona Góra    17:00-17:15
Czajkowska Michalina – SM I i II st. Gorzów Wielkopolski 17:15
 
 

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Online: 40 gości 
 

Sztandar szkoły