Aktualności Struktura szkoły

Artur Rubinstein w swojej ponad 80-letniej karierze pianisty wystąpił ponad 6000 razy !!!. Znany był jako wirtuoz i odtwórca muzyki Chopina, Brahmsa, Schuberta, Schumanna, Dworzaka i Szymanowskiego. Występował z wieloma uznanymi orkiestrami i dyrygentami oraz grał m.in. z Pablem Casalsem, Jacques'em Thibaudem i Romanem Totenbergiem. Był także przyjacielem wielu ówczesnych znakomitości, m.in. Karola Szymanowskiego, Pabla Picasso, Grzegorza Fitelberga.

Komunikat Drukuj

Szanowni Rodzice

W związku z zaplanowanym na czas wakacji remontem szkoły, bardzo prosimy o zabranie przed zakończeniem roku szkolnego, z szatni i świetlicy pozostawionych przez dzieci ubrań oraz strojów gimnastycznych.

Wszystkie pozostawione rzeczy zostaną oddane do Polskiego Czerwonego Krzyża.

Bardzo proszę Rodziców dzieci klas I – III o sprawdzenie garderoby dzieci. Uczniowi zaginęła kurtka koloru czerwonego z kapturem z napisem Mountain w rękawie tej kurtki była czapka z daszkiem i napisem SAN FRAN. Prawdopodobnie któryś z uczniów pomyłkowo zabrał kurtkę do domu.

Agnieszka Bieniek
Kierownik administracyjno - gospodarczy