Odwiedź nas: Facebook  YouTube

Stypendia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia
w roku szkolnym 2020/2021

Natalia Skonieczna

Zoja Giza

Juliusz Sójka

Paweł Libront

 

Stypendium Dyrektora Szkoły II semestr 2020/2021

Ogólnokształcąca Szkoła MuzycznaI stopnia

  1. Balcer Mikołaj
  2. Beszczyński Błażej
  3. Czerska Nadia
  4. Drzewiecki Maksymilian
  5. Jędrkiewicz Zofia
  6. Klekotko Tymon
  7. Kuzińska Marta
  8. Lewandowska Marta
  9. Manthey Małgorzata
  10. Odya Iga
  11. Robaszkiewicz Antonina
  12. Więckowska Kaja
  13. Wozowicz Kosma
  14. Wroniszewska Julia
  15. Zok Cezary

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia

  1. Bobińska Małgorzata
  2. Cichocka Małgorzata
  3. Gut Sebastian
  4. Hirata Eryk
  5. Jamroszczak Maja
  6. Libront Paweł
  7. Orzechowska Zuzanna
  8. Przybyłek Aleksander
  9. Przybyłek Maja
  10. Sitarek Michał
  11. Zok Ignacy

 

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia, Klasa Talentów

  1. Armińska Julia
  2. Chetwynd Filip
  3. Giza Zoja
  4. Jaskot Julia
  5. Jingning Lin
  6. Kamrowska Maja
  7. Kamrowska Milena
  8. Le Hai Julia
  9. Misiak Aleksander
  10. Rak Dominika
  11. Skonieczna Natalia
  12. Sójka Juliusz
  13. Szlendak Julia
  14. Wezner Maria

Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia

  1. Korzeb Aleksandra
  2. Radomski Tymoteusz
  3. Stanisławski Jan

 

 

Stypendia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia
w roku szkolnym 2019/2020

Zoja Giza, Małgorzata Bobińska

 

Stypendia Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2020/2021

Dominika Rak, Małgorzata Bobińska

 

Stypendia Krajowego Funduszu na rzecz dzieci na rok szkolny 2020/2021

Zoja Giza, Małgorzata Bobińska, Natalia Skonieczna

 

Stypendia „Prymus Pomorza i Kujaw”

Zuzanna Orzechowska, Zofia Kołowacik

 

Stypendia Artystyczne Towarzystwa Mozartowskiego w Bydgoszczy

dla uczniów Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina za osiągnięcia uzyskane w drugim półroczu roku szkolnego 2019/2020:

Cierzniakowska Matylda, Dyngosz Dominika, Giza Maksym, Krawczyk Jonasz, Libront Paweł, Małkowska Paula, Modrzyński Michał, Rak Dominika, Rogalska Zofia, Skonieczna Natalia, Stasik Aleksandra, Urbanowicz Anastazja, Walkowiak Elżbieta, Zdanowski Adrian     

 

Stypendia Dyrektora Szkoły za osiągnięcia w drugim półroczu roku szkolnego 2019/2020:

Anders Katarzyna, Armińska Julia, Balcer Mikołaj, Beszczyński Błażej, Bobińska Małgorzata, Bobińska Zofia,Giza Zoja, Gut Sebastian, Jingning Lin, Kamrowska Maja, Kamrowska Milena, Kołowacik Zofia, Kozerski Ksawery, Kuzińska Marta, Le Hai Julia, Lewandowska Marta, Mierzwa Marta, Misiak Aleksander, Odya Iga, Orzechowska Zuzanna, Siatkowski Nikodem, Sójka Juliusz, Stanisławski Jan, Wolska Anna, Zych Weronika 

Gratulujemy!


Deklaracja dostępności

e-Rekrutacja

Fundacja VIVA MUSICA

Sztandar szkoły

Kontakt

Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina
ul. Andrzeja Szwalbego 1
85-080 Bydgoszcz

tel. 52 322-97-18 / 52 322-37-94
fax. 52 321-97-94

dyrektor@szkolamuzyczna.bydgoszcz.pl

Skrzynka podawcza ePUAP:

PZSM_Bydgoszcz_0404

Sponsorzy

BIP

Termomodernizacja

MKiDN oraz CEA